Haberler


'Deri koltuklarda oturmayacağız'

'Deri koltuklarda oturmayacağız'

BTP Hatay Arsuz ilçe Belediye Başkan Adayı Sedat Şahan seçim çalışmalarına başladı. BTP adayı düzenlenen programda yaptığı konuşmada, “Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş Bey’in Milli Ekonomi Modeli ışığında ilçemizi her yönden zenginleştirecek projelerle geliyoruz” dedi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Hatay Arsuz ilçe Belediye Başkan Adayı Sedat Şahan seçim çalışmalarına başladı. Şahan’ın evinin önünden başlayan konvoy ile Konarlı meydanına ulaşıldı ve halkla buluşma programı gerçekleştirildi.  

Şahan burada yaptığı konuşmasında; “Konarlı’dan Konacık’a kadar ilçemizin her karışında hizmete talibiz. Gelişim ve değişim için yeni bir diriliş lazım, yeni bir siyaset anlayışı lazım. Seçildiğimiz günden itibaren başkan ve yardımcıları olarak sıcak odalarda, deri koltuklarda oturmayacağız. Lüks makam arabalarında gezmeyeceğiz, halkın arasında olacağız. Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş Bey’in Milli Ekonomi Modeli ışığında ilçemizi her yönden zenginleştirecek projelerle geliyoruz. Çevre temizliği, altyapı ihtiyaçlarının yanında yoksulluk ve işsizlikle de mücadele edeceğiz” dedi. 

BTP Genel Başkan Yardımcısı Şahin Bozdoğan’ın da konuşma yaptığı programda meclis üyesi adaylarının tanıtımı sonrası coşku içerisinde final yapıldı.

Konarlı meydanındaki programdan sonra Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Konarlı Temsilciliğini ziyaret eden BTP heyeti burada dernek yöneticileri ve üyeleri tarafından karşılandı.
ADD temsilcileri, BTP’nin ve Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş’ın son zamanlarda millet ile Atatürk’ü barıştırma eksenindeki çalışmalarından çok memnun olduklarını dile getirerek adaylara seçimde başarılar dilediler. 

BTP heyetinin son durağı Alevi Kültürünü Araştırma Derneği oldu. Burada büyük ilgiyle karşılanan heyet, Ehl-i Beyt konusunda yapılan çalışmalar konusunda karşılıklı sohbet etti. 


Eklenme tarihi: 22-01-2019