Genel Başkan'dan


NEDEN MİLLİ EKONOMİK MODELE EVET DEDİLER? - İSTANBUL

Ülkemizde; özellikle ekonomik çöküşün yaşandığı son dönemde; Prof. Dr. Haydar Baş beye ait olan Milli Ekonomi Model, kalıcı çözüm yollarının gündem edildiği yegane projedir. Ve bu modelin anlatıldığı seri konferanslarla görüldü ki; bu ekonomik görüşler topluma ve millete mal olmaktadır.

Esasen dünya çapındaki akademik çevrelere tasvip ve takdir görerek altın madalya ve de sertifikalar alan bu görüşler bu günlerde ülkemizde de aktüelleşerek kitlelerin gündeminde yoğun şekilde yer almaktadır.

Milli Ekonomi Modeli bir milli tez olmanın ötesinde milletimizi içine düştüğü badireden çıkaracak bir çözüm ve ümit kapısı olarak görülmektedir.

Prof. Dr. Haydar Baş bey, Bağımsız Türkiye Partisinin 2. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde 25 Eylül 2003’den başlayarak Türkiye’nin muhtelif illerinde “Ekonomik Görüşler”ini seri konferanslar halinde vermektedir.

Prof. Dr. Haydar Baş’ın takdim ettiği “Ekonomik Görüşlerine” ilim adamları, iş çevreleri, esnaf ve tüccarlar başta olmak üzere değişik kesimlerden gelen intibaların, bir kısmını ihtiva etmektedir.

İSTANBUL
Yüksel Beşer - TİŞ Bankası Emekli Müdiresi
BTP’ ye üye olduğum şu saatte kendimi çok mutlu hissediyorum. Bu üyeliğin partimize, ülkemize vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Nuri Yeniev - Silsan Medya Tanıtımın Sahibi
BTP’ye katıldığımdan dolayı çok gururluyum. Bu sonsuz yolda hepimizin aynı hedefe yürümesini ve aynı dilekler içerisinde olmasını temenni eder saygılar sunarım.

Hakan Özdemir - İşadamı
Hocamızın tam bağımsızlık ve milli ekonomi hedefinde “var mısınız” çağrısına uyuyor ve varım diyorum.

Dr. İsmail Maraş - Özel Maraş Akupunktur Merkezinin Sahibi
5-6 sene önce Trabzon’a gittiğimde hocamızın oradaki çalışmalarını görünce hocamızın niye siyaset işlerine girmediğini görünce zaten merak etmiştim. Hocamızın başta kendisi, ifade ettiği ekonomik model ve güçlü kadrosunun milletimiz için fırsat olduğuna inanıyorum.

Ahmet Salih Kurt - Kurt Ticaret Sahibi
BTP’ye yok edilmeye çalışılmış bir milletin yeniden dirilmesi için girmiş bulunuyorum. Amacım bu saflarda bu tertemiz insanlarla birlikte aynı mücadeleyi vermektir.

Kaya Telli - Şen Tekstil Sahibi
Şu muhteşem topluluğa kabul edildiğim için teşekkür ediyor, ayrıca rozetin Hocam tarafından takılması büyük mutluluk veriyor. Hayırlı olsun.

Önder Güneş - Öner Kimya Sahibi
Burada bulunmamın sebebi Hocamızın çağrısıdır. Ekonomik kalkınma adına ve Türkiye’de yapılacak olan siyaset hakkında çok iyi intibalar gördüğüm için kendimde katılma mecburiyeti gördüm. Hayırlı olsun.

Vedat Şen - Vega Ltd. Şti. Sahibi
Türkiye de bütün radyo - tv istasyonlarının kurucularından biriyim. Bu partiye sayın Hocamın çalışmalarından dolayı kendisini yakınen izledim. Kendisinin başarılı çalışmalarından dolayı bu partiye katılmak kafamda yer etti. Ve bu akşam sizlerle ve hocamın saflarında yer alıyorum. Hayırlı olsun.

Nesrin Kızdanoğlu - Emekli Bankacı
BTP’ye katıldığım için canlıyım, mutluyum, gururluyum.

Mehmet Ali Metin - İşadamı
Yeni katılımlarla partimiz ilk seçimlerde müthiş bir atak sergileyeceğine inanıyor, başarılar diliyorum.

Eklenme tarihi: 18-10-2003