Haberler


‘Haydar Baş heykeli dikilecek adamdır’

‘Haydar Baş heykeli dikilecek adamdır’

‘Bu İşi Prof. Dr. Haydar Baş ve Kadrosu Yapar’ konulu seminerde konuşan BTP Seyhan Belediye Başkan Adayı Şahap Nardalı, “Prof. Dr. Haydar Baş, Rusya Duma’sına ilk giren Türk liderdir. Bana sorarsanız iktidara geldikten sonra Türkiye’de heykeli dikilecek ikinci adamdır. Bunu böyle bilsinler” dedi
   
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Adana İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu, “Bu İşi Prof. Dr. Haydar Baş ve Kadrosu Yapar” konulu seminer düzenlendi.
 
Seminerin açılış konuşmasında BTP İl Başkanı Ahmet Haznedar, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın yıllardan beri söylediklerinin diğer partiler tarafından taklit edilmeye çalışıldığını ancak çözümü olan ve ülkeyi yönetmeye hazır olan tek partinin BTP olduğunu söyledi.
 
‘Hazine üstünde oturan dilenci gibiyiz’
 
Daha sonra BTP Seyhan Belediye Başkan Adayı Şahap Nardalı sözü aldı. Nardalı yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bana sorarsanız Haydar Baş ve kadrosunun notu 10 üzerinden yıldızlı 10’dur. Bu kadro dürüst ve temizdir. Hiç hilaf yoktur. Ben bu işin olacağına inanıyorum. Haydar Baş, ‘Ben 5.000 lira asgari ücret vereceğim, milletin sırtını giydireceğim, karnını doyuracağım’ diyor. Bu adam niye dağa çıksın? Tabi ki çıkmaz.
 
Haydar Baş ve kadrosu iktidara gelirse, vatandaş aldığı hizmetten o kadar memnun kalacak ki, bir daha başka bir partiye oy verme ihtiyacı hissetmeyecek. Seçimler adeta formalite icabı olacak. Atatürk döneminde de öyle değil miydi?
 
Bir de diyorlar ki, ‘Bu kadar parayı nereden verecek?’ Cebinden verecek hali yok. Yeraltı kaynaklarımız var. Hazine üstünde oturan dilenci gibiyiz. Ben Haydar Baş’ın bunda muvaffak olacağına inanıyorum. Rusya Duma’sına ilk giren Türk liderdir. Bana sorarsanız Prof. Dr. Haydar Baş iktidara geldikten sonra Türkiye’de heykeli dikilecek ikinci adamdır. Bunu böyle bilsinler.”
 
‘Bu seçim BTP’nin iktidarı için büyük bir adım olacaktır’
 
Daha sonra söz alan iş insanı Arif Deniz ise şu anda sanayici ve esnafın nasıl bir batakta olduğunu, Adana’da iflas eden çok sayıda şirketin bulunduğunu ve Aralık ayında daha büyük sıkıntıların olacağını anlattı.
 
Deniz, yaptığı konuşmasında, bugün yaşanan bu problemlerin ortaya çıkacağını Prof. Dr. Haydar Baş’ın yıllardır anlattığını söyledi.
 
Deniz, “BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, bu problemlerin nasıl çözüleceğini biliyor, milletimizin bu badirelerden kurtulmasının tek yolu Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosunu iktidara taşımaktır.” dedi.
 
Son olarak teşekkür konuşması yapan BTP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı elektronik-haberleşme mühendisi Recep Taşkın da;  Kuva-yi Milliye’de Atatürk’ün yanında olan ve ona destek çıkan ilk yerlerin başında olan Adana ve Adanalının bugün de 2. Kuva-yi Milliye’nin önderi Haydar Baş ve BTP’yi iktidara taşıyacağına inandığını söyledi. Taşkın, “Bu seçim BTP’nin iktidarı için büyük bir adım olacaktır. İnşallah biz de tarihe geçeceğiz” diyerek konuşmasını bitirdi.


Eklenme tarihi: 05-12-2018