Haberler


'Yeni bir siyaset ve yönetime ihtiyaç var'

'Yeni bir siyaset ve yönetime ihtiyaç var'

'Bu işi Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosu yapar' konulu sempozyumda konuşan BTP Genel Başkan Yardımcısı Zeki Garaçoğlu, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek, "Ülkemiz bu zor süreçten ancak yeni bir siyaset ve yönetim anlayışıyla kurtulabilir. İşte Türkiye'ye bu kurtuluş yolunu çizecek lider Prof. Dr. Haydar Baş'tır. Kadro, BTP kadrolarıdır" dedi
 
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Eskişehir İl Başkanlığı tarafından, parti binası salonunda “Bu işi Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosu yapar” konulu sempozyum düzenlendi.
 
Geniş katılım ile gerçekleştirilen programda BTP Genel Başkan Yardımcısı Zeki Garaçoğlu, BTP Genel Başkan Yardımcısı Feyyaz İnanç ve BTP Eskişehir İl Başkanı Av. Fahri Gürgenburan birer konuşma yaptı.
 
Gürgenburan, ülkemizin her zamankinden daha fazla Bağımsız Türkiye Partisi’ne ihtiyacı olduğuna dikkat çektiği konuşmasında, Prof. Dr. Haydar Baş’ın, plan ve projeleriyle ülkemiz için büyük bir şans olduğunu söyledi.
 
Bağımsız Türkiye partisi dışında hiçbir partinin plan ve projesinin olmadığını dile getiren İl Başkanı Gürgerburan, “Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli ile ülkemizin sorunlarını çok kısa bir sürede çözeceğiz. Bu model Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde uygulanmaktadır. Türkiye’nin gerçek kurtuluşu Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosundadır. Milli Ekonomi Modeli’ndedir. Bu model ülkemiz için yazılmıştır. Modelin ülkemizde de bir an evvel uygulanabilmesi için tüm üyelerimizle çalışmaktayız” dedi.
 
İl Başkanı'ndan sonra söz alan BTP Genel Başkan Yardımcısı Feyyaz İnanç, Ehl-i Beyt külliyatı, Hoş Gedin Atatürk ve Milli Ekonomi Modeli Sosyal Devlet Milli Devlet eserlerinin öneminden söz ettiği konuşmasında, ülkemizin içinde bulunduğu zor durumdan BTP ve kadrosu ile kurtulacağının altını çizdi.
 
'Yeni bir siyaset ve yönetim anlayışına ihtiyaç var'
 
Sempozyumda daha sonra söz alan BTP Genel Başkan Yardımcısı Zeki Garaçoğlu, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğine dikkat çektiği konuşmasına şöyle devam etti:
 
"Ülkemiz bu zor süreçten ancak yeni bir siyaset ve yönetim anlayışıyla kurtulabilir. İşte Türkiye'ye bu kurtuluş yolunu çizecek lider Prof. Dr. Haydar Baş'tır. Kadro, BTP kadrolarıdır. Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş, bugüne kadar ortaya koyduğu çalışmalarla, tüm dünyada yankı uyandıran ve uygulanmaya başlayan Milli Ekonomi Modeli'yle, sadece Türkiye'de değil, tüm dünyaya gerçek kurtuluşu sunmaktadır. İslam coğrafyasında gerçek kardeşliği temin edecek yol haritasını içinde barındıran, 14 ciltlik Ehl-i Beyt Külliyatı'yla, Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet tezi ile Prof. Dr. Haydar Baş, bu işi bildiğini ve kısa zamanda ülkemizi içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarabileceğini binlerce kez kanıtlamıştır. Hoş Geldin Atatürk erseriyle milletimizi yeniden Atasıyla barıştırmıştır. Artık sıra Türk Milletinindir."
 
Program sonunda, birkaç hafta önce vefat eden Eskişehir İl Yönetim Kurulu Üyesi Münir Karyel de anıldı ve halk ozanı Suna Gölpek tarafından deyiş okundu.


Eklenme tarihi: 05-12-2018