Haberler


DSP'den Haydar Baş'a geçmiş olsun telefonu

DSP'den Haydar Baş'a geçmiş olsun telefonu

10 Kasım’da Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ın İstanbul'daki evine yönelik gerçekleşen ve iki partilinin ağır şekilde yaralandığı bıçaklı/satırlı saldırı üzerine DSP Genel Başkanı Önder Aksakal geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ı aradı.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş'ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini sundu.

BTP Genel Başkanı Prof. Baş'ın İstanbul'daki evine yönelik gerçekleştirilen saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Aksakal Prof. Baş'a geçmiş olsun dileklerini iletti. 

BTP lideri evine yapılan saldırıyı anlattı

İstanbul'daki evine yönelik gerçekleşen ve iki partilinin ağır şekilde yaralandığı saldırıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş, “Bizi hukukun dışına çekmek istediler. Ben barıştan yana bir insanım çünkü kavgadan kimse hayır görmemiştir" dedi.

Meltem TV'de her hafta sonu yayınlanan "Milli ve Dini Bütünlüğümüze Yönelik Tehditler" etkinliği, bu hafta Ankaralıların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Konuşmacıların Türkiye ve dünya gündemini değerlendirdiği programa Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş da onur konuğu olarak katıldı.

Programın sonunda söz alan Prof. Dr. Baş, 10 Kasım’da İstanbul'daki evine yönelik gerçekleşen ve iki partilinin ağır şekilde yaralandığı bıçaklı/satırlı saldırıyı değerlendirdi.

Bizi hukukun dışına çekmek istediler diyen Prof. Dr. Baş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek, şunları söyledi: "Ben Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sesleniyorum; Türkiye'de FETÖ hareketinin önüne geçmek istiyorsan bu hainliği yapan adamları bu ülkenin idaresinden, yönetiminden ve emniyetinden temizleyin lütfen. Buraları tertemiz hale getirin. Yoksa sen bu sakat adamlarla bir yere gidemezsin. Bunu bugün bana yaparlar, yarın da sana yaparlar."


Eklenme tarihi: 24-11-2016