Demeçler


OP. DR. AHMET HAMDİ KEPEKÇİ: BTP OLARAK İKTİDARA HAZIRIZ

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Op. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi yaptığı basın açıklamasında BTP olarak iktidara hazır olduklarını ve kendilerini bekleyen sorumlulukların ve hizmetlerin bilincinde olduklarını söyledi.

Açıklamasının devamında; “senelerdir söylenen bir söz vardır -memleketin gelişmesi için aman ha aman oylarınızı iktidar partisine veriniz- denir. Ancak bu güne kadar yaşadığımız tecrübeler bu düşüncenin geçerli olmadığını göstermiştir. Maalesef durum meydandadır..! Yine yaşadığımız acı gelişmeler denenmişleri bir daha denememek gerektiğini de göstermiştir. Çünkü denenmişlerin projeleri yoktur.

Memleketimizde siyasi söylemlere, ahbap çavuş ilişkilerine aldanıp oy verme devri kapanmalıdır. Gerçekten vatana millete hizmet verebilecek, gerçekçi plan ve projesi olan, mili bir duruşu, milli bir ekonomi modeli olan “sosyal devlet, milli devlet” anlayışını hâkim kılacak “Ne AB ne ABD Bağımsız Türkiye” diyebilen, bütün gayret ve hizmetini memleketine hasredecek BTP kadroları meclise vekil olarak gönderilmelidir.

Milletimiz, her geçen gün kendisini fakirleştirenlere gerekli dersi vermek için ve herkesin işe, herkesin aşa kavuşabilmesi için bu sefer BTP bu sefer Haydar Baş diyecektir.” dedi.


Eklenme tarihi: 06-06-2007