Demeçler


BTP: Seçime Hazırız

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul İl Başkanı Fuat Şengül, Türkiye genelinde ve İstanbul’da teşkilatlarımızla, reel projelerimizle projelerimizin kaynağı olan insanlığın kurtuluşu olarak gösterilen Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’a ait olan “Milli Ekonomi Modelimizle” en önemlisi bu modeli hayata geçirecek olan halkımızdan aldığımız güç ve destek ile seçime hazırız, dedi.

Siyaset iyiden iyiye kızıştığı döneme geldik. Sandık göründü. Seçim havası esmeye başladı. 22 Temmuzda ülkemiz yeni başbakanını seçecektir. AKP iktidarı son zamanlarda çizilen senaryolarla ile mağdur rolüne soyunmuştur. İktidarın 4 yıllık karnesine bakarsanız. AB uyum yasaları ile bu millete hizmet etmemiş, sadece mazeretler üretmiştir. Milletimize verdiği sözleri, AB ve ABD’ye verdiği sözlere tercih etmiştir. Çiftçimizi, işçimizi, memurumuzu, esnafımızı hülasa halkımızı perişan etmiştir. Şu anda mağdur birisi varsa oda halkımızdır. Bu oyuna kesinlikle gelmemeleri gerekmektedir. AKP Seçim vaatlerini yerine getirmemiştir. AKP iktidarı meydanlarda halkımıza karşı verdiği sözlerin Altını çizerken, iktidar olduğunda üstünü de çizmiştir.

Türk milleti çok akıllı ve zekidir. 4 yıllık zaman sürecini kafasından geçirmesi ve kararını ona göre vermesi gerekmektedir. AKP verdiği sözleri yerine getirmemiştir. Çekilen sıkıntıların müsebbibi AKP iktidarıdır. Bunun yanında iddia ediyoruz. Hangi siyasi parti iktidara gelirse gelsin ülkemizi düzlüğe çıkaramaz. Çünkü; Senaryo aynı kalır, sadece oyuncular değişir.

Biz İstanbul İl Başkanlığı olarak, seçime hazırız. 32 ilçe,40 belde,896 Mh. ve 216 köy teşkilatımızla ve halkımızdan aldığımız cesaret ve destekle, emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye genelinde BTP’nin projelerinin kaynağı olan “Milli Ekonomi Modeli” mayası tutmuştur. Halkımızın son günlerde çizilen senaryolara kesinle kanmamalarını, 4 yıllık yapılan icraatları değerlendiklerini biz çok iyi bilmekteyiz. Çünkü; Türk milleti zeki, akıllı ve ariftir.

İktidardan umduğunu bulamayan halkımız kurtuluşu “Milli Ekonomi Modelinde”, Bağımsız Türkiye Partisinde aramaktadır. Kanayan yaralarına merhem olacak tek ilaçta “Milli Ekonomi Modeli”dir. Bu modelle inşallah halkımızın kanayan yarasına merhem olacağız.

BTP iktidarı ülkemizin dönüm noktası olacaktır. Artık siyasiler ülkemiz için bir şeyler üretemedikleri için ağız dalaşından başka bir şey yapmamaktadır. Siyasiler; siyasetin seviyesini iyice düşürmüşlerdir. Seviyeli bir siyaset, güçlü bir Türkiye için Borçsuz, Tam Bağımsız Türkiye, demekteyiz. Sandığa giden yolda iktidar olmak için emin adımlarla ilerliyoruz.

Şengül; Hangi partiden olursa olsun partilerini 1 dönemliğine en değerli bir yerlerine koymalarını istiyoruz. BTP dönemi hayat standardının yükseldiği, rahat bir hayat süren ülke olacağımızın garantisini veriyoruz. Bunları da yaşayacak olan halk bizim halkımızdır. Ülkemizin sorunlarını BTP’den başka hiçbir parti çözemez. Çünkü; hiçbir partinin plan ve projesi mevcut değildir. Ülkemizi düzlüğe çıkaracak bir modeli olan siyasi parti varsa buyursun açıklasın.

BTP’nin Plan ve projelerinin kaynağı Avrupalı 100’den fazla akademisyen tarafından insanlığın kurtuluşu olarak kabul edilen “Milli Ekonomi Modelidir.”

Halkımız tarafından büyük teveccüh gören Bağımsız Türkiye Partisi, bu aziz millete hizmet etmeye kendisini adamıştır. Halkımızın teveccühü bizlere güç vermektedir. Halkımız, iktidarın 4 yıllık icraatlarını değerlendirerek sandığın başına gitmeleri kendileri için en hayırlısı olacaktır.

Son sözü ne medya, ne siyasi partiler söyler. Söz bu yüce milletedir. Biz Türkiye genelinde ve İstanbul’da teşkilatlarımızla, reel projelerimizle projelerimizin kaynağı olan insanlığın kurtuluşu olarak gösterilen Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’a ait olan “Milli Ekonomi Modelimizle” , en önemlisi bu modeli hayata geçirecek olan halkımızdan aldığımız güç ve destek ile seçime hazırız.

Saygılarımızla,

Fuat Şengül
İstanbul İl Başkanı


Eklenme tarihi: 03-05-2007