Genel Başkan'dan


BTP Liderinden Mustafa Koç taziyesi

BTP Liderinden Mustafa Koç taziyesi

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş  Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı üzerine bir taziye mesajı yayınladı.
Btp lideri taziyesinde; ülkemizin önemli iş adamlarından Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Koç beyefendinin vefatını büyük bir teessürle öğrendim.
Merhuma cenab-ı hak'tan rahmet ve mağfiret , kederli ailesine , iş dünyasına , dost ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim." ifadelerini kullandı.
***
Türkiye'nin sanayileşmesinde büyük emeği ve payı olan Koç Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.
Mustafa Koç'un ölümünün ardından Nakkaştepe'deki Koç Holding'de bayraklar yarıya indirilirken Koç'un vefatı türkiye genelinde büyük üzüntüye neden oldu.
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş da bir taziye mesajı yayınlayarak duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
BTP lideri taziyesinde şu ifadeleri kullandı.
"Ülkemizin önemli iş adamlarından Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Koç beyefendinin vefatını büyük bir teessürle öğrendim.
Merhuma Cenab-ı Hak'tan rahmet ve mağfiret , kederli ailesine , iş dünyasına , dost ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim."
 
Prof.Dr.Haydar Baş
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı


Eklenme tarihi: 21-01-2016