Demeçler


Bu devran değişecek

Bu devran değişecek

BTP Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu Aydın İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek Aydın kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi. Burada dikkat çekici açıklamalar yapan Mumcuoğlu, BTP iktidarında tüm ev hanımlarına maaş verileceğini hatırlattı.

Bağımsız Türkiye Partisi Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu Aydın İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada BTP Aydın İl kadın kolları üyeleriyle bir araya gelen Mumcuoğlu, “Çektiğimiz bu sıkıntılar kader değil. Sadece yapmış olduğumuz hatalardan dolayı bu haldeyiz. Biz hatalardan da ders almasını bilen bir milletiz. Ben inanıyorum ki, bu ikinci Kuvayi Milliye hareketinde halkımız Prof. Dr. Haydar Baş Bey’i anlayıp, iktidara getirecektir. Önümüzde büyük seçim var. En iyi şekilde yapacağımız projeleri anlatıp, Bağımsız Türkiye Partisini iktidara taşıyacağız” dedi.

Vatandaşlık maaşı geliyor

BTP’nin iktidarında Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan herkesin 500 TL vatandaşlık maaşı alacağını söyleyen Mumcuoğlu, ev hanımlarının da 500 TL ayrıca ev hanımı maaşı alacaklarını söyledi. Sözlerine devam eden Mumcuoğlu şöyle konuştu: “Türkiye maden zengini bir ülke. Madenlerimiz dış ülke şirketlerine peşkeş çekiliyor. Yüzde bir, yüzde ikilik vergiyle tüm madenlerimiz dışarıya çıkarılıyor. Kendi vatandaşından yüzde 18 vergi alan devlet, bu firmalara nedense halkına uyguladığı vergiyi uygulayamıyor.”

Esnaf ve çiftçi can çekişiyor

Esnaf ve çiftçinin de can çekiştiğini söyleyen Mumcuoğlu, “Bu ülkede saman ithal edilir hale gelindi. Tarımı bitirdiler. Çiftçi kredi borçlarıyla savaşıyor. Oysa BTP iktidarında çiftçi ekeceği mahsulün yarısını devletten peşin alacak kalan kısmı da mahsulden hemen sonra alacak. Devlet çiftçinin malına alım garantisi verecek. Bunları ancak Biz yaparız. Çünkü biz tezi ve modeli olan tek partiyiz. Bizim tezimiz dünyayı huzura kavuşturacak tek model, tek proje. Ondan dolayıdır ki, halkımıza kendimizi anlatmak zorundayız” dedi.


Eklenme tarihi: 05-07-2014